| AlexGabbay a întrebat:

Isoburn de la BSN sau Animal Cuts de la Universal? Vreau si din punct de vedere al sanatatii, Animal Cuts pare cam periculos. FUNDA

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ambele sunt bune si din punct de vedere al sanatatii nu recomand persoanelor care nu fac sport, deci daca cineva nu practica culturism de performanta nu are rost sa isi cumpere asa ceva.

| Cosmin86 a răspuns:

Poti lua carnitina, daca nu-ti plac arzatoarele de grasime.

Nu e la fel de eficienta, dar e sanatoasa.

| AlexGabbay explică (pentru Cosmin86):

Am luat carnitina, intr-adevar e bunicica, dar n-o sa ajung niciodata shredded de la ea.Am vrut odata sa iau cellucor d4, dar am auzit ca-i foarte periculos cica, si de aia intreb, astea 2 par mai slabute zic eu.Inafara de asta, cam cand mi-ai recomanda sa-mi incep perioada de definire? Acum eu zic ca e devreme.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexGabbay):

De ce nu incerci lipo 6? E considerat cel mai bun, mult peste animal cuts.

Si poti sa devii "shredded" si doar din alimentatie, chiar si fara carnitina, dar e greu ( in sensul ca trebuie sa faci multe sacrificii ).

Pai zi mai multe detalii, varsta, inaltime/greutate, de cat timp faci sala...