| source a întrebat:

Vreau mai multe infor despre animal cuts adica cine a luat si daca au avut rezultate bune?!

Răspuns Câştigător
| Marius96 a răspuns:

Esti sigur ca vrei sa incepi din prima cu un supliment atat de puternic? raised eyebrows
Eu zic ca sunt si alte suplimente pentru. arderea grasimei mai bune, ieftine...
Animal cuts este un supliment foarte puternic, mia ales ca acum incepe sezonul caniculei, nu cred ca este cea mia buna idee sa iti iei un asemenea suplimentwinking...

P.S: L-carnitine efervescenta, T-Lean, ALC, CLA sunt suplimente bune de slabit (eu zic sa le iei de la firme de suplimente cu experienta nu de la Redis si alte porcarii de la noi din tara oh go on )

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Sustin ce a zis Marius, si eu recomand L-carnitine efervescenta