| dragos9234 a întrebat:

Italia va fi campioana europeana?
Da sau nu...

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu.

| Hevnoraak a răspuns:

Sper că nu, imi pun toate speranţele în Germania.

| cei7pitici a răspuns:

Nu.Germania va castiga pentru ca e o masina de fotbal!

| rockmeout a răspuns:

Nu.Chiar daca acum conduce cu 2-0 si se califica in finala, tot cred ca Spania va invinge.happy E mult mai puternica.

| RichardCezar a răspuns:

Nu. speram sa fie Germania.

| Fast92 a răspuns:

Eu sper tot in Germania happy

| frangi21 a răspuns:

Favorita mea era Portugalia dar dupa..., sper ca Italy sa ia europeanul pentru ca joaca un fotbal placut ochiului si Pirlo este o legenda. Daca joaca Pirlo si Super Mario ca in Semifinale Spania o sa fie terminata.

| maie98 a răspuns:

Da. nimeni nu a bagat-o in seama nici cand a castigat Campionatul Mondial. juaca foartebine, are oameni buni la mijloc.

| geam1324 a răspuns:

Nu nu va fi daca vrei sa stii cine va fi campioana europeana..Va fi Spania. funda daca ea va fi ..baftawinking