| UnNumeScurt a întrebat:

La 15 ani sa am 1.80 m, e ok? Si cum as putea sa scad, sau sa fac corpul sa nu se mai dezvolte in sus? Vreau sa raman aici =). Funda

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

E ok sa ai atat. N-ai cum sa te opresti din crescut, poate doar cu sala(anumite exercitii), dar nu e recomandat. Oricum, e posibil sa nu mai cresti mult.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Sn4k3):

Niciun exercitiu din sala nu opreste cresterea, inaltimea e genetica, cat e scris in ADN atat te duci happy.

4 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Sa scazi rolling on the floor))), hai ca esti amuzant rolling on the floor))
De ramas oricum ramai acolo unde esti rolling on the floor))
E mai bine sa fii inalt si sa cresti cat trebuie decat sa opresti acest lucru si plus ca fete se uita cel mai mult la baietii inaltiwinking

| WolfYTB a răspuns:

Esti inalt! Nici taicamiu nu are atat.Eu care credeam ca eu sunt inalta cu 1.54 la 11 ani oricum mai inalta ca mama tot sunt(are 1.52)

| Danielforlafu a răspuns:

Practic nu iti poti opri inaltimea...asa esti tu mai inalt si alti care sunt scunzi vor sa fie inalti dar asta e nu ai ce sa faci.