| anonim_4396 a întrebat:

La ce fel de flotari se dezvolta mai rapid muschi la cele cu greutati in spate si mai putine repetari sau cele fara greutati si cu mai multe repetari?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Uite aici sa intelegi singur :

http://www.getfit.ro/......serie.html

| emiliaalexandra a răspuns:

Cu greutati.

| denisiulian999 a răspuns:

Tocmai doream sa iti dau linkul, dar am vazut ca cosmin ti la dathappy Faci 6-10 serii pentru masa musculara iar cand poti mai mult maresti greutatea pe care o ai in spatebig grin

| zM3di3valKill3R a răspuns:

Cele cu greutati in spate, faci mai mari muschii dar cu flotarii nu prea faci muschi, faci greu, cu ridicatul halterelor faci muschi mai mari; muschii de la flotari te ajuta pentru viteza la loviturile cu bratul, iar cu halterele iti dezvolti masa musculara dar la forta; funda plz

| Cosmin86 a răspuns (pentru zM3di3valKill3R):

Cu halterele doar la brat? Poti face piept, spate ( ramat ), umeri, picioare (genuflexiuni cu haltera pe umeri ), auzi, doar la brat laughing

Si e stupid sa adaugi "funda plz" la sfarsitul unui raspuns, esti o femeie frustrata sau un tampit de gay de vrei funda?