| Bogdanmanolachi a întrebat:

La finala UCL pe cine sa pariez? Juventus sau real?

Răspuns Câştigător
| vLooM a răspuns:

Juventus - Real madrid, juventus joaca foarte bine, are un atac foarte bun, eu o vad pe juventus sa faca un meci bun si de ce nu sa castige finala ( chiar merita ), real madrid a avut si noroc de arbitri ca altfel nu ajungea aici, in aparare nu stau prea bine cei de la real. Deci.

Pronostic: 3+ sau ceva mai la risc( dar nu imposibil eu unu merg pe juventus) Sa castige cupa Juventus ( pana in min 120 chiar si la penalty-uri daca trebuie ).

P.S: Ai facut o prostie ca ai pus pe Astra... Ti-am raspuns la o intrebare ca o sa fie un meci echilibrat si voluntari o sa dea totul pentru cupa. happy Dar a fost alegerea ta. acolo nu era de 2 solist adica pe astra 100%.

| Bogdanmanolachi explică (pentru vLooM):

Asta e, Voluntariul a dat gol din penalty in min 87 si astra s-a jucat cu ocaziile..am avut un ghinion dar asta e

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Juventus va rupe gura targului, castiga trofeul suprem al fotbalului!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Eu pe Juventus clar!

| AdisorOvidiu a răspuns:

Iti recomand sa pui pe Juventus.

| Massari123 a răspuns:

Juventus