| alexx102428 a întrebat:

Juventus sau Real Madrid? Eu merg pe Juventus voi?

9 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Eu merg cu Sau

| RAY a răspuns:

Eu nu merg eu stau acasa si as vrea ca cei care joaca fotbal sa castige nu cei care mimeaza fotbalul stand in aparare tot meciul

| Drimmero a răspuns:

Toata lumea fotbalului mizeaza pe torinezi, e anul lor,, fino alla fine!

| deeeaqq a răspuns:

A câştigat Juve, ja ja
Pup vouă

| Xdreaper21 a răspuns:

E anul lu juve doar sa aiba noroc real ca dibala sa nu joace ca si la returu cu barça atunci va castiga real dar la cat castiga real mi se face rau
Real a castigat prea mult o finala frumoasa ar fi barça juve
Da sunt fan barça dar si un prieten care iubeste realu chiar s-a saturat sa tot castige si sa ajunga in finale

| Адина a răspuns:

Real, pentru că țineți voi cu Juve kiss

| hUnTERRRRRR a răspuns:

Eu merg pe ideea ca: Real Madrid nu joaca finale ea le castiga.

| KEiGHT a răspuns:

REAL invinge la 2 goluri diferenta.