| anonim_4396 a întrebat:

La numarul de goluri marcate, ce ati pune la Romania-Grecia, peste 2, sau 1.5 goluri, sau sub x goluri?

Răspuns Câştigător
| bdvleu1 a răspuns:

Eu as pune peste 1, 5, chiar daca grecii se vor apara asta nu inseamna ca nu pot sa scape pe contaatac, plus ca nu vad cu cine ii vom ataca noi. poate cu piturca si mircea sandu MULTA BAFTA happy

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Romania-Grecia intre 2 si 4 goluri marcate sau peste 1, 5 goluri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sub 2,5 gluri deoarece grecii o sa se apere, iar romanii nostri slabe sanse sa prinda multe suturi pe poarta.

| lupuvesel a răspuns:

Romania-Grecia 124-0

| anonim_4396 explică (pentru lupuvesel):

Bă nu te-am pus eu să te lauzi ca ai iq-ul 0