| anonim_4396 a întrebat:

La scoala am cea mai alimentatie slabuta ( mai exact, DELOC ) si de la 7 dimineata pana pe la 2 e diferenta mare.

Si aveam in plan sa imi fac acasa batoane proteice ( de casa ) cu lapte, miere si asa mai departe.

AIci e un exemplu :

http://hunkbody.ro/batoane-proteice-de-casa-reteta/

Dar nu vreau sa mai comand de pe net pudra proteica de ciocolata. Nu exista ceva sa o pot inlocuii? Gen Nutella sau nu stiu?!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu ai cu ce sa o inlocuiesti.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Pai de ce se mai numesc batoane proteice? daca nu pui pudra proteica in ele. big grin