| Adelina_Ade_1991 a întrebat:

La stanleybet exista un numar maxim de meciuri pentru un bilet? Intreb pentru ca am avut in trecut un bilet facut online cu 84 meciuri si mi l-a dat fara probleme cand am mers sa il plasez in agentie. Dar azi cand am mers sa plasez altul de 95 meciuri mi-a spus ca apare nu stiu ce eroare.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu stiu exact numarul maxim de meciuri, dar ideea e ca ei accepta foarte multe. Nu e ca la Superbet unde maximul e de 16 meciuri sau la Efortuna unde ai voie doar 32. Evident ca au o limita, insa eu nu am atins-o pana acum. Am avut si eu bilete de 60-70-80 de meciuri, puse mai mult de distractie pentru ca sansele sa iasa sunt foarte mici si mi le-a acceptat fara probleme. Intreaba casierita numarul maxim de meciuri, ar trebui sa il stie.

| IujaIonut a răspuns:

Nu merge deoarece ai cota foarte mare la el si la un eventual câștig nu si-ar permite agenția sa-ti dea banii