| Florea93 a întrebat:

La stanleybet pot baga minim 2 meciuri pe un bilet?

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Pai azi ai 2 meciuri. Le poti juca single, adica 1 pe bilet; dar daca vrei sa mergi pe favorite nu te-as sfatui pentru ca ar fi riscul prea mare pentru un posibil castig mic. Bafta!

5 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

In functie de liga din care face pace parte meciul sau de tipul de pariu. In general la pariurile scor corect, pauza - final poti juca single. La tipurile 1 x 2 sau derivate ori under/over trebuie minim 3. Dar poate s-au schimbat regulile, nu mai pariez de mult timp la ei. Vezi pe saitul oficial sau intreaba un operator.

| Florea93 explică (pentru ionut1980):

Pai de exemplu vreau sa joc la CL cate meciuri pot lua minim?

| ionut1980 a răspuns (pentru Florea93):

Pai azi ai 2 meciuri. Le poti juca single, adica 1 pe bilet; dar daca vrei sa mergi pe favorite nu te-as sfatui pentru ca ar fi riscul prea mare pentru un posibil castig mic. Bafta!

| Ando1dul a răspuns:

Unde pariez eu pot baga si un singur meci pe un bilet.cred ca si la stanleybet poti.

| gojira a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta gasesti pe www.pariazaresponsabil.ro
funda?

| Aida89 a răspuns:

Daca nu au restrictie poti baga si un singur meci. Cel mai bine este sa intrebi operatorul. Bafta!