| Losnams a întrebat:

Cum fac un bilet virtual la stanleybet ca sa-l plasez in agentie? Adica sa.l fac de pe site? Un link ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe Stanleysports.ro,oferta.Iti alegi sportul, campionatul si bifezi cotele.In dreapta iti apare biletul virtual. Vrei sa stergi ceva, dai "x".
Apoi,"genereaza bilet" si gata.Iti iei codul si mergi cu el la agentie.

https://www.stanleysports.ro/oferta.php
Bafta!

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Iti pui ochelari de realitate virtuala, si ii zici aleia sa iti faca mai repede biletu!

| Losnams explică (pentru mudokins78):

Vad ca ai chef de glume

| mudokins78 a răspuns (pentru Losnams):

Mai glumim şi noi,. Fiindcă eşti primul de care am auzit că vrei virtual!, nu îţi mai place mersul până la pacanele? (Luarar foc)

| Losnams explică (pentru mudokins78):

Pai sa-l fac virtual de pe internet si sa iau codul pe care il zic la agentie ma

| mudokins78 a răspuns (pentru Losnams):

Da ce? E greu să te deplasezi? (Ardelear focu de păcănele)