| Lucian_Blaga_2001 a întrebat:

Leicester ·Manchester City voi cu cine pariati?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Probabil de sarbatori nu s-a prea ocupat de pariuri. Da-mi facebook-ul tau pe privat si te adaug eu in grup.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

3+, GG (Ambele marcheaza), Pauza sau Final 2, 2-5 goluri o sa joc maine. Sper sa nu-mi strice un 0-0 sau 1-0 toate biletele.

| Lucian_Blaga_2001 explică (pentru AFR81):

Te stii la pariuri? ...imi dai fb tau sa vorbim?

| AFR81 a răspuns (pentru Lucian_Blaga_2001):

Da, joc des la pariuri si recomand intr-un grup care se ocupa cu asa ceva, insa prefer sa nu vorbesc pe chat-ul Facebook-ului despre pariuri. Daca vrei sa urmaresti ce recomand eu si alti baieti, ma vei gasi pe grupul BOFT de pe Facebook. Ia legatura cu Claudiu Hood, tot de pe Facebook pentru a te adauga.

| Lucian_Blaga_2001 explică (pentru AFR81):

Hei pe boft nu îmi da nimeni accept, iar claudiu de 2 zile nu mai pune cotă 2, iar pe site-ul cu pariurile nu mai apare...

| Lucian_Blaga_2001 explică (pentru Lucian_Blaga_2001):

Să întâmplat ceva? Și pe fb au fost șterse meciurile. apare doar urarea de revelion.happy da-mi acceptbpe boft plz...(Blaga Lucian).

| AFR81 a răspuns (pentru Lucian_Blaga_2001):

Probabil de sarbatori nu s-a prea ocupat de pariuri. Da-mi facebook-ul tau pe privat si te adaug eu in grup.

| RAY a răspuns:

Manchester City

| Silvyu_Stratulat_2000 a răspuns:

Manchester.