| nikolae28 a întrebat:

Lume! am o problema! am 18 ani, 1.85m, 60kg, dar de fapt arat slab! sunt foarte energic, imi place mult sportul, mai ales fotbalul, volei si basket!! in fiecare zi ma antrenez(adica fac flutari, bara fixa, abdomene, greutati...dar in zadar!)ma antrenez de aproape 1 an dar nici un rezultat! POATE CINEVA SA MA AJUTE CU UN REGIM DE ANTRENAMENT, SAU ALTE SUGESTII!
UITASEM SA PRECIZEZ CA MANINC BINE(ADICA MULT!) SI INCERC SA MANINC CIT SE POATE DE SANATOS!

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Iti sugerez sa nu faci nimic din ceea ce faci,ca sa te poti ingrasa. Miscarea care o faci, te pastreaza in echilibru, adica corpul sa poata sustine eforturile care le faci, la fotbal, volei etc.