| malenikaia99 a întrebat:

Ma ajuta cineva cu niste motive pentru care as incepe a slabi?! Adica cu ce sa ma motivez?!

Răspuns Câştigător
| StefyRO a răspuns:

Nu vrei sa arati si tu decent? (Daca esti gras-grasa) Sa arati frumos sa te placa baietii/fetele, sa ai cu ce te lauda si sa te simti bine in pielea ta. Nu renunta la visele tale!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te motiveze faptul că îți pui SĂNĂTATEA în pericol.
Învață să mănânci și multă mișcare fizică pentru arderea caloriilor.
Exclus înfometarea și sedentarismul.
Pa, pa.

| SabinaRsT a răspuns:

Abitia ta trebuie sa fie motivanta. E greu sa te motiveze cineve prin intermediul lumii virtuale, dar uite poate asta te va motiva :https://www.facebook.com/....../photo.php

| alexs99 a răspuns:

Gandeste-te ca daca vei slabi vei fi oarecum mai popular, iar daca nu vei slabi mai tarziu vei avea mari probleme de sanatate.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

O sa fii obez, o sa te misti greu, nu te va mai place nimeni

| Lionsgate a răspuns:

Sinplu/ Incearca sa vb cu o fata ori ce fata cuceresteo ( ea sa nu sti nimic de tine), sa-ti dea vreo 2 replici despre corpul tau. gandeste-te vine vara Strand, la mare si tu cu un corp de milioane ai sa impresionez pe toate lumea negativ laughing E GREU SA SLABESTI DAR NU INPOSIBIL!

| Hades98 a răspuns:

Sunt mii - Milioane de video-uri pe Youtube care te-ar putea ajuta.

| CEl8oo a răspuns:

Practica sportul si alearga in fiecare seara fara ca sa consumi apa.fa diferite exercitii pentru a slabi.Bafta!