| mmadaaa a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva? vreau sa slabesc aprox. 20 kg intr-o luna,este foarte urgent, va rog dati-mi sfaturi...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu multa miscare si cu un regim adecvat.Dar nu vei reusi sa dai jos 20 kg intr-o luna.Este prea mult intr-un timp scurt.

| MioaraParalescu a răspuns:

Pffff
Ai putea slabi 20 kg intr-o luna dar ar trenui sa faci cateva sacrificii, si nu e bine sa slabesti asa repede dintr-o data.
Care-i graba, vrei sa faci sex cu prietenul tau si vrei sa arati bine cand te dezbraci sau ce? rolling on the floor

| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei tu e foarte simplu : NU SE POATE.

Slabit sanatos = 2-3 kg/ luna

Slabit nesanatos ( sa ajungi cu piele care atarna si o plata fara forme ) : 5-10 kg / luna

20 kg / luna = imposibil matematic

| lucian_2018 a răspuns:

Incearca sa mananci mancare cu mai putine calorii( adica tine o dieta)
dar cel mai important e antrenamentul fizic. In fiecare zi fa miscare, fa exercitii fizice la intensitate maxima.
Poti incerca si diferinte pastila sau benzi pentru asta dar sunt costisitoare si nu te ajuta foarte mult.
Dar trebuie sa fii realist. Nu o sa poti slabi 20kg intr-o luna. dar treptat o sa ajungi la o forma.
Sper ca te-am ajutat. Bft.