| magiktiesto a întrebat:

Ce exercitii sint bune pentru abdomen si picioare?

9 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Abdomene si genoflexiuni.

| Ibrahimovic a răspuns:

Abdomene, repetari, genoflexiuni...

| 95Cosmin a răspuns:

Hanging leg raises/ crunches/ ab rolles
Squats/ Stiff leg deadlifts/ back lunges
Cauta pe youtube denumirea lor.

| andrey663 a răspuns:

Abdomene,genoflexiuni,flotari

| popmirgea1999 a răspuns:

Cele mai bune exercitii pentru a deveni stabil sunt genuflexiunile si ridicari pe varfuri(pentru gambe)Aste sunt cele mai importante exercitii pentru a fi in forma happy te ajuta foarte mult si cauta pe youtube cum se fac genuflexiunile corect (fa si cu doua gantere daca ai).S-ar putea sa te coste daca nu le faci cum trebuie(deformarea coloanei, picioarelor, intregului corp)iar in timp ce faci genuflexiuni(daca le faci corect) te ajuta sa si slabesti in zona abdomenului

| Deliric95115 a răspuns:

Pentru abdomen, faci abdomene si flotari. Prima oara sa zicem ca faci 5 flotari si 10 abdomene, cate 5-10 serii. Apoi mai pui. si tot asa

| Cosmin86 a răspuns (pentru Deliric95115):

Flotari pentru abdomen? rolling on the floor
ce amuzant esti

| Dariuspeerta a răspuns:

Foloseste clasicele abdomene, genosflexiuni, cate 3-4 seri pe zi de cate 20-30 de repetari, te vor ajuta sa iti dezvolti muschii foarte bine, sau daca vrei du-te la sala si fa la aparate speciale pentru grupele de muschi.