| Dinu_Diana_1994 a întrebat:

Maine am meci de hanball ce sa fac sa nu am emotii?

Răspuns Câştigător
| FlippyFlippy a răspuns:

Fa-ti un ceai si udpa odihnestetewinking si daca nu merge incearca sa vb cu un prieten care are is le meci maine is o sa va stapaniti impreuna emotiile happy

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

De ce nu vrei sa ai emotii, in viata e frumos sa ai emotii.
Numai bine si succes maine.

| Dariusuu a răspuns:

Trebuie doar sa ai incredere in tine.

Totul va fi bine.

Succes.

Trebuie sa crezi ca vei castiga.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Fii increzatoare in propriile forte si o sa vezi ca o sa fie bine.

| tteo92 a răspuns:

Ai emotii sau esti stresata? Daca ai emotii e bine, inseamna ca o sa pierzi...

| cosminjuve a răspuns:

Exact problema asta o aveam si eu inaintea meciurilor de fotbal dar acum am reusit sa trec peste destul de usor, uite cum procedez eu :ma gandesc la meci foarte putin si cand ma gandesc ma gandesc la faptul ca nimic nu are cum sa iasa rau, de cand am reusit sa trec peste aceste emoti randamentul meu in teren a crescut cam cu 30% fata de meciurile in care aveam emoti!

| dragoshudita a răspuns:

Stai linistita.Nu te mai speria asa de rau.E un joc, nu ruleta ruseasca.Nu te gandii la asta, gandeste-te la alt ceva si relaxeazate.

| XLoveForYou a răspuns:

Un paharel inainte si numai ai nici o emotie laughing.