| GulDan a întrebat:

Majoritatea imi zic ca la box,kickbox, etc. la inceput antrenoru iti da un pumn in nas sau alt expert de acolo.

Nu vreau sa fac performanta vreau doar sa ma simt in siguranta.

Deci e adevarat sau nu? vreau sa ma apuc de lupte dar nu vreau sa-mi sparga nasustraight face

Răspuns Câştigător
| omulpaiangan a răspuns:

Nu se mai face de mult asa..stiu ca fratele meu care a facut mi-a povestit.
Il punea in fata unei usi si i-a dat cu usa in nas pana ii l-a spart. Acum si eu fac box si nu m-a pus nimeni sa-mi sparg nasul, decat ca dupa 2 ani am avut aceasta intamplare nefericita in ring. Daca e sa faci performanta, si vreodata o sa-ti spargi nasul in ring, stai linistit nu doare deloc. Simti decat caldura in nas, probabil nu doare pentru ca esti incalzit.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci stai frumusel acasa in fotoliu.

| FatUglyVirgin a răspuns:

O sa-ti sparga nasu intr-o lupta oricumlaughing

| KaSS a răspuns:

Nu, dar e posibil sa ti-l spargi cand o sa ai meciuri.

| Bilciurescu_Nicu_2000 a răspuns:

Nu este adevarat, poate decat in meci poate daca te prinde nu te prinde pentru ca ai casca