| ROmanistul a întrebat:

Merg la sala de 1 saptamana (pentru a pune masa musculara)
Oare daca mananc batoanele fitness de la nestle, imi fac rau? Daca nu, cam cate am voie sa mananc

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Ai grija cu dulciurile ca zaharul slabeste sistemul imunitar. Batoanele de care zici tu sunt pentru slabit -adica sunt sarace in calorii ca sa nu te ingrasi.
Proteinele ajuta la dezvoltarea musculaturii. Spanacul intareste muschii.

5 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Poti sa mananci cate vrei, este cam imposibil sa patesti ceva daca mananci 2-3 pe zi.

| Diavolcata a răspuns:

Nu iti face rau, dar nu in exces, nu uita muschii au nevoie de odihna si proteine dupa sala, sa fii odihnit si hranit, greul dupa sala tot timpul. Succes la sala!

| paulmicutz a răspuns:

Mai degraba mananci ciocolata laughing

| CookieFace a răspuns:

Eu de obicei mananc vreo 10-15 batoane dintr-astea, fac o serie de gantere si ma laud la prietenii mei ca am facut cancer la ficat.

| Maya06 a răspuns:

Batoanele acelea sunt o prostie.Sunt pline de zahar si nici macar nu ajuta ni macar la slabit.Mai bine iti iei de la redis, se gasesc si la farmacia naturista, careefour, aproape toate magazinele