| anonim_4396 a întrebat:

Merge sa pun 1 solist ca bate cfr maine pe astana sau sa pun x2? Ofer funda celui mai bun raspuns happy, eu am o presimtire ca bate astana maine.

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Eu tin cu CFR da daca nu va marca CFR macar 1 gol in prima repriza sau 0-0 la pauza si dupa cu chin de joaca bine ar marca sa zicem altfel ori 0-0 sfarsit ori daca nu joaca fotbal pierde

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Cu poli Iasi o jucat cam slabut ei se bazeaza pe jucatorul ciprian deac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate, de cand l-o dat cfr pe tucudean nu prea mai joaca cine stie ce fotbal happy

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

CFR nu la dat pe Tucudean e bolnav cu inima!

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

A nu am stiut, bietul om