| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Merita sa cumpar o bicicleta de pe olx sau de la obor? Si apropo Mtb sau Bmx? Vreau motive
Dau funda

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JUNNKiE47 a răspuns:

Merită, dar iti recomand sa mergi la fata locului sa vezi bicicleta si sa o testezi, recomand MTB, depinde de preferinte însă mi se pare mai practic.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru JUNNKiE47):

Cam cat ar costa un mtb la obor? 3-4 milioane? Sa fie mai ingrijit

| JUNNKiE47 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Sunt magazine de biciclete ieftine și bune, prețul poate varia foarte mult, însă la 300-400 de lei la mâna a doua probabil poți obține o bicicletă decentă.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru JUNNKiE47):

Am sanse la un mtb, bmx?

| JUNNKiE47 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Probabil, depinde de performanța bicicletei, nu pot comenta aiurea, caută, testează și vei vedea.