| Jhfgjjkj a întrebat:

Merita sa platesc un antrenor la sala? Nu stiu nici in exercitiu sa il fac corect si cat ar costa?

2 răspunsuri:
| Georgiana0216 a răspuns:

Buna!
Depinde de antrenor. Daca e unul ok si cu adevarat te ajuta, merita, dar cunosc multe persoane care si-au luat mare teapa cu antrenorii. Au cerut o caruta de bani pe abonament si rezultate pauza. Important e sa te interesezi bine inainte si sa-ti alegi un antrenor rentabil. Si ai mare grija la un aspect, desi poti gasi pe cineva care sa-ti dea indicatii ce sa faci si cum sa faci, tine cont ca persoanele respective nu au cunostintele necesare, pe cand un antrenor are scoala, cursuri facute in acest sens.

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Nu cred că merita, la unele sali sunt oameni care te ajuta pe gratis, trebuie doar sa intrebi inainte de a-ti face abonament+ca ai atata informatie pe internet