| GoldCookiez a întrebat:

Milk&egg de la strenght nutrition e bun? stiu ca trebuie sa il iau inainte de culcare si dupa antrenament, alte sugestii de proteine bune si ieftine aveti?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dupa antrenament nu e bun. Atunci se ia o proteina cu absorbtie rapida ( din zer ), pentru ca in primele 30 de minute muschii "absorb" maxim proteine si e cel mai important moment, mancare nu are timp sa se digere, iar milk & egg fiind cu absorbtie lenta, la fel happy

Proteine bune si ieftine nu prea sunt, stii si tu ca daca ceva e ieftin e ieftin dintr-un motiv, calitatea. Gasesti proteine ieftine la nutritech, pro nutrition, dar nah, nu se compara cu dymatize, optimum nutrition, etc.

| GoldCookiez explică (pentru Cosmin86):

Poti sa-mi dai idul tau?

| Cosmin86 a răspuns (pentru GoldCookiez):

Ok, pe privat

| GoldCookiez explică (pentru Cosmin86):

Da-mi mesaj cu el pentru ca eu nu pot trimite mesaje happy