| ayenne a întrebat:

Muschii ce inconjoara tibia piciorului, sunt prea dezvoltati. Ajutati-ma va rog sa intreprind ceva. Ma va ajuta oare alergatul, sa fac un echilibru al muschilor in corp? Deoarece nu-s frumoase asa picioarele...((( Va rog mult, chiar sunt complexata din cauza asta, renunt chiar si la fuste/rochite. ((

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Esti tu sigura ca ai muschii mari si nu e grasime? ca daca muschii sunt mari ai cam doar 1 sansa. sa intri in catabolism intentionat sa scada (si aici o sa scada TOTI muschii din corp) sau sa incerci sa ii fibrezi (muschii mari au o utilitate, muschii mici dar fibrati, au alta. de aceea inotatorii nu par mari, dar cultustii da. muschii lor sunt antrenati diferit, si cresc diferit). ori a3a sa te faci sus la fel de mare ca jos. muschii nu sunt grasime, nu poti scapa de ei

| ayenne explică (pentru JohnnyBi):

Da, sunt sigura ca sunt muschi, m-am adresat la diferiti specialisti, insa nimeni nu mi-a dat nici un raspuns. Decat azi, am auzit ca sunt eficiente exercitiile pentru intindere.

| JohnnyBi a răspuns (pentru ayenne):

Aha, deci nu ti s-a raspuns la intrebare, dar aia sunt specialisti. aaaha, ok, daca zici tu

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Oare? cele mai inportante grupe pentru femei sunt gambele, biceps femural si fesieri, ce zici tu ca se vede urat? poate din cauza grasimii se vede

| iubb2000 a răspuns:

Da dar trebuie sa ai grija si ce mananci altfel iar va mari piciorul iti sugerez sa faci o ora de miscare pe teren iar sa nu eviti orele de sport asa cred ca vei slabi