| Mihai87 a întrebat:

Neil Robertson e considerat un sex simbol al snookerului mondial profesionist! Chiar Nicole Kidman spunea despre Neil ca e genul de barbat pe care l-ar lua acasa, ea avand 45 de ani si el 30laughing! O cariera in modelling pentru Neil i s-ar potrivi cel mai bine! Stephen Lee s-a hotarat sa se retraga din lumea snookerului si sa se apuce de sumo! E sportul pe care il viseaza de cand era copil!

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Esti noul sex-model de pe acesti site? CE is cu astfel de afirmatii stupide?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lee se retrage din lumea snookerului pentru că acest sport îi suprasolicită fizicul.