| Sorin987 a întrebat:

Rog fetele sa scrie pe google Neil Robertson si sa imi spuna daca li se pare un barbat atragator! verisoara mea e innebunita dupa el!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fara nicio suparare dar eu nu il vad atragator

| mona a răspuns:

Oricum nu-i genul meu dar asta nu inseamna ca e urat...

| floresdemayo a răspuns (pentru mona):

Te cred. Nici genul meu de prinț...nu e big grin!

| IsabelaIssa a răspuns:

Mie personal nu imi place, dar gusturile nu se discuta happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îl văd pentru prima dată în viață, îți vine să crezi? Ce ai tu cu gusturile ei? Dragul meu, respectă-i preferințele! Fiecare cu plăcerile luiwinking. Ți se pare prea...blond?

| Sorin987 explică (pentru floresdemayo):

Si eu cred ca arata bine, dar am vrut sa stiu ce cred si alte femei despre el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place big grin fiecare cu parerea lui laughing

| MaskOfSanity a răspuns:

Mă enervează moaca lui. Şi părul.

| WildDream a răspuns:

Nu imi place cum arata da imi place mult cum joaca snooker tongue Il urmaresc mereu cu placere la masa de snooker.
Fiecare cu preferintele sale. De exemplu la majoritatea adolescentelor le place de Robert Pattinson iar mie mi se pare total neatragator (poate din cauza ca nu mai sunt adolescenta laughing )

| Marius7121 a răspuns:

Arata bine intr-adevar! Am un mesaj pentru fetele care il contesta pe Neil:
Faceti voi pe dracoasele dar ati vrea voi sa se uite la voi, e celebru, frumos, realizat din toate punctele de vedere!

| Marius7121 a răspuns:

Eu cred ca tu nu stii cine e Neil Robertson! E jucator de snooker profesionist, si unul de top, are un baiat de cativa ani, o sotie frumoasa. Daca nu cunosti situatia nu vorbi! Neil probabil ca are milioane de admiratoare, nu numai verisoara lui Sorin dar inima lui e decat a unei singure femei si asta e cel mai important!

| Sorin987 explică:

Ok