| totY0 a întrebat:

Niste sfaturi pentru formarea abdomenului si pieptului?
as da funda da is nou si nu stiu cumbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practica sport uite niste idei de exercitii:
http://www.youtube.com/watch?v=slVDJ8pYxMg
http://www.youtube.com/watch?v=XDtpW_4SWNs
Exercitiile din primul site le-am folosit si sunt foarte folositoare.
Succes!
P.S. Pentru a da funda trebuie sa apesti fundita ce va aparea lang raspunsul adaugat.

1 răspuns:
| Meli34 a răspuns:

Iti pot explica cum sa dai funda. Nici eu la inceput nu stiam. In dreapta raspunsului meu este un fel de medalie gri. Cand pui sageata pe ea, se face portocalie. Care raspuns crezi ca este cel mai folositor, il declari castigator, adica ii dai,, fundita''.Si apesi pe acea medalie si iti apare un chenar in care scrie : Esti sigur ca vrei sa declari acest raspuns castigator?(ceva de genu) si api apesi OK sau CANCEL. Si atata tot. totusi nu stiu sa iti raspund la intrebare, scuze.Bine ai venit printre noi! Succes.