| AndreiSadMan a întrebat:

Nu am stiut unde sa pun intrebarea asta dar voi incepe astfel
.Eu fac sala de 1 an si luna asta am inceput sa iau un gainer rapid mass de la natural plus si au inceput sa se vada deja efectele. daca luna viitoare nu-l mai i-au dar fac in continuare sala voi scadea in masa musculara?

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Raspunsul meu la tine este urmatorul : daca vrei sa pui pe tine masa musculara continua sa iei gainere 4 luni de zile in fiecare zi si in zilele de pauza. te-as sfatui sa iei si creatina monohidrata care iti ofera un plus la forta si totodata muschi mai mari. daca iei 1 luna gainer si pe urma nu mai iei e normal sa scada masa musculara deoarece i-ai dat un supliment muschiului ca sa creasca. daca nu i mai dai bineinteles ca nu mai creste si vei stagna. iti recomand pe youtube canalul Totul despre steroizi acolo gasesti tot ce vrei despre tot felul de antrenamente si diete si masa musculara