| neymar1192 a întrebat:

Nu inteleg ce treaba mai are Gigi Becali cu F.C. Steaua Bucuresti daca el in acte nu mai e patron la Steaua? Ce treaba mai are cu jucatorii de ce ii mai critica si le spune ca ii da afara k ii vinde daca el nu mai e patron? funda!

Răspuns Câştigător
| AxelBv a răspuns:

Legal nu are nici o functie, dar banii de la el vin. E o inginerie financiara prin care baga bani fara a aparea in acte.

1 răspuns:
| nush95 a răspuns:

Pai de cand nu mai e patron?
Stiu ca e patron-finantator la Steaua si face ce vrea ellaughing