| Cuciula_Lucia_2000 a întrebat:

Nu știți când se pun în vânzare biletele pentru România-Chile?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La orice agentie de calatorie/turism, poti face rost de bilete!

| Drimmero a răspuns (pentru Violleta2022):

Se referea la meciul Romania-Chile(amical) programat vara asta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu de unde stii la ce se referea? Nu a mentionat sus decat "bilete"!

| Drimmero a răspuns (pentru Violleta2022):

Am intuit pentru ca se joaca acest meci de curand,, tu ai fi pus o astfel de intrebare la categoria 'sport' daca te interesa un zbor cu avionul?
E si logic ca se referea la meci

| Cuciula_Lucia_2000 explică:

La meci ma refeream.Scuze ca nu am specificat