| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru astia care fac sala :
Inainte de sala ati facut vreun sport sa va dezvoltati si ce sport.
In paralel cu sala practicati vreun sport?!

Eu personal am facut Handball de performanta la club 9 ani, pot spune ca m-a dezvoltat foarte bine.
Acum sunt la box de 6 luni si imi impart bine timpul atat pentru Box cat si pentru Sala.
Voi?happy

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Da, tenis si arte martiale. Am facut apoi o perioada sala si dupa iar acum in paralel cu sala m-am apucat din nou de sport, de data asta triatlon.

| Wehes a răspuns:

Ramai tu la ''sportu''' asta.

| Alex_Liviu_1989 a răspuns:

Da, fac tenis ( de camp ) dar nu fac sala... am m-ai facut si handbal, volei, innot