| RayKzor51 a întrebat:

Salut
As dori sa stiu ce sport m-ar ajuta sa fiu mai dezvoltat?
Am facut 11 luni sala si nu arat atat de dezvoltat cum arata altii din cauza geneticului meu naspa.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde si cat ai lucrat in aceste luni la sala. Daca ai facut doar dupa capul tau sau la indrumarea unui instructor.

| iulianr a răspuns:

Din câte știu innotul îți lucrează întregul corp, deci îți dezvolți toată musculatura.

| sabin89 a răspuns (pentru iulianr):

* inotul

| iulianr a răspuns (pentru sabin89):

Știu. Din greșeală.

| Violleta2022 a răspuns:

Hrana sanatoasa si un sport practicat zilnic.
Sala ajuta numai dupa 20 de nai, cand se inceheie perioada de crestere si esti deja dezvoltat, altfel risti sa inhibe dezvoltarea.

| Cosmin86 a răspuns:

Genetic sau mancare putina? Cate fripturi mananci pe zi?