| IxienxiododisMr a întrebat:

O să am meci de Muay Thai pentru cupă și aș vrea să știu exact regulile, câte runde sunt. Mie mi sa zic ca vor fi 2 meciuri într-o zi cu persoane diferite.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe noi ne intrebi? Tu ar trebui sa stii cel mai bine.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu stii nici regulile elementare, atunci cum vrei sa participi la meci? laughing

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Dacă nu știi regulile înseamnă că ești foarte prost pregătit. Apoi, tu ce crezi, că aici găsești mii de practicanți Muay Thai și te vor lămuri pe loc? Întreabă la club sau la organizator. Regulile competițiilor diferă, nu există un standard.