| alexx102428 a întrebat:

O sa reușească Bayern Munchen sa întoarcă scorul in meciul din UCL cu Real Madrid (pe Santiago Bernabeu) și sa se califice în finala UCL 2017-2018? Eu zic ca da. Voi ce ziceți?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Speranța moare ultima. Și eu țin cu nemții

| Drimmero a răspuns:

Incercarea moarte n-are, vom vedea ce-o sa fie.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu vad sa aiba sanse reale Bayen pentru ca are multi absenti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.eu vad finala asa real -liverpool

| Kogaion a răspuns:

Daca nu au reusit sa-i bata acasa, ce sanse crezi ca au sa-i bata in deplasare? Vorbim totusi de Real Madrid aici, nu Roma, Chelsea sau PSG. Intr-adevar, in fotbal e posibil orice, dar Bayern are 5 titulari absenti(Alaba, Boateng, Robben, Vidal si inca 1).

| Cristiaan232 a răspuns:

Nu

| Kittysness a răspuns:

E 2-1 pentru Real. Hala Madrid y nada mas!