| alexx102428 a întrebat:

Ce credeti o sa reușească Roma sa mai întoarcă odată scorul cu Liverpool cum a făcut cu Barcelona? Eu zic ca nu si o vad pe Liverpool câștigând chiar finala si trofeul UCL 2017 2018. Voi ce ziceți?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu cred ca o sa reuseasca. Probabil o sa-i prinda Liverpool pe un contraatac, o sa marcheze un gol si gata, s-a spulberat visul. Totusi, performanta celor de la Roma e remarcabila, istorica.
Parca n-as vedea Liverpool trecand de Real Madrid sau Bayern in finala.

| venividivici2017 a răspuns:

Sper ca Roma sa reuseasca sa elimine Liverpool, asa cum a facut si cu Barcelona.Dar acum, cei de la Liverpool or sa stie la ce sa se astepte, o sa fie mult mai greu.Salah asta e pe val acum...totusi sper ca Roma sa ii elimine, nu suport nici o echipa din Anglia in momentul de fata, orice dar nu Anglia.Iar ca castigatoare a trofeului, sper ca Real Madrid! Hala Madrid!

| alexx102428 explică (pentru venividivici2017):

Dc nu suporți echipele din Premier League ( din Anglia?)? Care este motivul?

| venividivici2017 a răspuns (pentru alexx102428):

Fiindca imi e greata de orice tine de Anglia. Locuiesc aici ...prefer sa ii vad plangand, sa ii intarat si sa ii iau la misto decat sa ii vad zambind arogant la minewinking

| Drimmero a răspuns (pentru venividivici2017):

Mai bine sa-i ridici pe capsunari in slavi, atat pe ei si hotiile facute de Barza si Real!

| Cinga26 a răspuns:

Va reusi fiindca Messi arata bine si joaca destul de bine