| NuStiuNimic a întrebat:

Cum sa imi fac o musculatura perfecta?

Fac exerciti de 2 luni am o haltera tot cu ea fac cate 2 ore pe zi. Nu s-a dezvoltat musculatura ( tot asa arat ), Tin regim!,

Intrebare :
Cum sa imi dezvolt musculatur in cateva saptamani >? Dau funda

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

In cateva saptamani? trebuie sa ai corpul perfect adaptat culturismului, pentru a face masa asa repede.Depinde ce tip de corp ai:endomorf/ectomorf sau mezomorf-cauta pe google sa vezi.Ca sa iti faci un corp frumos,trebuie sa urmezi un program. Oricum un lucru e garantat:ceea ce faci,iti face corpul mai frumos decat al altora si esti mult mai sanatos si mai proaspat ca ceilalti, care nu practica nici un sport. Daca ai mai mutl de 1, 80m,te sfatuiesc sa faci acest sport, dar daca folosesti halter nu vei mai creste, daca esti mai scund.In 2 luni,nu vezi cine stie ce. Daca esti mai plinut, intai trebuie sa se arda grasimile prin dieta, regim special.Depinde si ce antrenament faci, depinde si de haltera.Pentru ca corpul se obisnuieste cu grutate cu care lucrezi si apoi trebuie crescuta, pentru a putea face diferenta intre ceea ce esti si ceea ce vei fii.Iti sugerez sa faci o poza si mai tarziu alta, sa vezi diferenta corpului tau.Cu ochiul liber, nu vei vedea)))CIAPR-CITESTE INTELEGE APLICA PERSISTA REALIZEAZA.

1 răspuns:
| MissCochetEllyzabet a răspuns:

Pai faci mai mult de 2 ore pe zi si faci macar de 2 ori pe zi si faci 3 ore sau mai mult!