| MiSk a întrebat:

Buna am 14 ani si merg la sala de vreo 4 luni impreuna cu prietenii, dar acum (de vreo 2 saptamana) ne-am apucat de kickbox. Ce ziceti unde e mai bine sa merg la kickbox sau la sala? Eu as vrea sa imi dezvolt mai mult musculatura, sa arat mai bine dar la kickbox invatam sa ne batem.Deci va rog sa imi spune`ti ce e mai bine sa fac.Ms!

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mult mai bine la k1.Ti-o zic din experienta proprie.
1.Muncesti din greu deci iti formezi bratele si tibia
2.Care se ia de tine DUMNEZEU cu mila...
3.E un sport foarte ok doar ca e putin mai scump decat la sala

| AliceThai a răspuns:

Ceea ce-ti placewinking

| Last13Lucky a răspuns:

Mai bine ar fi la kickbox fiindca daca se ia cineva te tine in oras sti sa te bati dar daca te duci la sala iti dezvolti musculatura dar poti sa mananci bataie pana iti sun apa in cap si eu am fost la lupte greco-romane si sincer sunt multumit ca nu am ales sala in favoarea lorwinking

| smecherie a răspuns:

Cel mai indicat ar fi kickbox.nu neaparat pentru a bate pe cineva sau ceva genu. poti intalni persoane care au facut si ei si te pot lasa jos chiar daca ai facut. dar e un sport complex.iti antreneaza toti muschii.sa iti zic.un prieten de-al meu face de mult timp kickboxing si intr-o zi m-a chemat cu el la antrenamente.eu in primele 15 min am fost terminat:-