| AvalohAlyn a întrebat:

Obisnuiesti sa mergi la stadion la meciuri de fotbal? Care a fost cel mai frumos meci la care ai asistat? De ce?

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Da. FC. Otelul- Fc. Timisoara (decisiva). Un meci cu adevarat frumos in care au fost multe ocazii, danduse totul pe teren. Iar la sfarsit au lasat suporterii sa intre pe teren pentru a se bucura alaturi de cei cu care tin.

| AvalohAlyn explică (pentru BracKMyhay95):

Stiu meciul
Am fost la el
Si eu sunt din Galati
Si pentru mine a fost cel mai frumos meci
Mai ales ca nu ma asteptam ca Otelul sa ia campionatul
Bucuria a fost imensa

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Exact aceleasi sentimente am avut si euwinking

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Sunt fata, deci nu. Am fost doar de doua ori, cand eram mica. Prima data mi-o amintesc si acum.
M-a luat tatal meu sa vada un meci al echipei orasului nostru. Eu eram micuta, pe la gradinita inca. Tot meciul l-am plimbat de la scaune la magazin sa-mi cumpere ba seminte de bostan (se vindeau la paharel odata, daca stii), ba chipsuri (erau niste pungulite mici ieftine, cu chipsuri clasice). Cum imi lua doar cate una, din 10 in 10 minute trebuia sa coboram din tribunalaughing Cred ca i-a fost suficient ca sa nu ma mai ia cu el.

| Niiiicu a răspuns:

Nu obisnuiesc dar mai merg ocazional(un amic e fotbalist si mai merg cand e vremea buna pentru el), cel mai fain meci..hmm cred ca motru vs giarmata, de ce? pentru ca amicul meu a dat 1 super gol si o pasa de golhappy