| alexx102428 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos stadion de fotbal din România?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

National Arena, teoretic, ar fi, insa e o problema: la majoritatea meciurilor, nu se umple nici pe jumatate. Personal, admir foarte mult echipa si suporterii Universitatii Craiova. Este ireal de frumos noul stadion, plin.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca National Arena din Bucuresti. Este cel mai mare si cel mai frumos.

| RAY a răspuns:

Loc.1
National Arena din Bucuresti
Oraş:BucureștiCapacitate:55600Adresa:Bulevardul Basarabia 37-39
http://stadioanedinromania.blogspot.ro/......e-din.html

| Drimmero a răspuns:

Arena Nationala e cel mai frumos stadion, fara doar si poate!

| eusunt7 a răspuns:

Ilie Oana Ploiesti, detasat!

| Myky_Mihaela_1998 a răspuns:

Stadionul Ilie Oana Ploiești

| iAMVi a răspuns (pentru Myky_Mihaela_1998):

Pun mariu ca nu stai in Poiesti laughing

| iAMVi a răspuns (pentru iAMVi):

**Pariu

| Myky_Mihaela_1998 a răspuns (pentru iAMVi):

Spre surprinderea ta chiar stau;-)