| vladcore99 a întrebat:

am si eu o problema, poate ma ajuta cineva. Am 15 ani si de curand am intrat la liceu si un grup de prieteni merge la meciuri de fotbal, m-am invitat si pe mine. Dar parintii mei nu sunt de acord, spun ca este un potential de risc si ca e periculos... de parca e o crima sa mergi la un meci de fotbal. Este vreo cale sa ii conving?

1 răspuns:
| doreal a răspuns:

Serios? Potential de risc laughing))), ok asa sunt parintii, nu ai ce sa ii faci, atunci du-te la bar ca acolo nu este atat de mare risc sa iti iei o sticla in cap happy. Le explici ca nu este nici un risc, este distractie.