| MonsterBunny a întrebat:

Olla! Cine imi poate da niste exercitii fizice cu care sa-mi incep dimineata? Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| FuckTheSystem01 a răspuns:

Hmm...genoflexiuni,sarituri pe loc de cate ori poti tu.aa. 5extensii 2flotari.si poti cauta pe net exercitii fizice
gasesti:*^^sper ca te-am ajutat

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube, jillian michaels, 30 days shred.

| 220V a răspuns:

Pe ce limba e acel Olla?

| MonsterBunny explică (pentru 220V):

Pe limba spaniola.

| 220V a răspuns (pentru MonsterBunny):

Aaaaaa, eu stiam ca se scrie: ¡Hola! Dar poate tu stii mai bine, poate ai fost in Spanialaughing

| MonsterBunny explică (pentru 220V):

Poate:-)

| 220V a răspuns (pentru MonsterBunny):

Si spune-mi cum e in Spania, daca tot ai fost, si mai spune-mi ceva in spaniola, ca vreau sa invat?

| MonsterBunny explică (pentru 220V):

Nu am fost dar mai stiu cate ceva. Vorbim alta data cand o sa posteze cineva o intrebare despre Spania ok?

| 220V a răspuns (pentru MonsterBunny):

Ok, dar sa inveti spaniola pana atuncilaughing

| oanastefana a răspuns (pentru 220V):

Fara sa fiu rautacioasa, 220V, dar daca tot corectezi lumea. incearca sa scrii si tu corect, nu fa de-acum pe inteligentul doar pentru ca te-a enervat ceva, nu e prea corect. happy ah, by the way, ma refeream la acel " sti" scris de tine. Zic si eu...

| 220V a răspuns (pentru oanastefana):

Da, eu imi recunosc greseala, nu ma supar, sa stii, bine ca mi-ai semnalat greseala, mersi

| oanastefana a răspuns (pentru 220V):

Hi, hi, nu ma asteptam sa imi raspunzi atat de dragut. Cu placere happy

| 220V a răspuns (pentru oanastefana):

Dar ce crezi, ca sunt vreun animal ca altii sa injur ca porcul, din ceva ce era corect?

| oanastefana a răspuns (pentru 220V):

Nu, dar din nu stiu ce motiv, oamenii de obicei se agita cand sunt corectati.

| 220V a răspuns (pentru oanastefana):

Ai dreptate, poate ma agit si eu, dar nu la chestia asta, ai avut in totalitate dreptate

| BombonicaXD a răspuns:

Poti incerca niste exercitii usoare care sa nu te solicite prea mult.Pentru brate iti recomand un exercitiu cam asa:iti tii bratele astfel incat sa se formeze un unghi de 90 grade intre corp si antebrate, tinand in mana o sticla de 2l plina 3/4 cu apa.Scuturi sticla de cate 50 de ori(un set), apoi faci pauza, faci 3 seturi in total. Ajuta foarte mult in subtierea bratelor si te face sa te simti mult mai bine.La mine a dat roade.Cat despre picioare, fa cate 10 genoflexiuni si 20 abdomene. happy

| Linilerei a răspuns:

Eu fac zilnic 100 de abdomene. Pentru a ajunge aici trebuie să începi cu vreo 20 - 25 și pe zi ce trece ajungi să faci mai multe. Adică organismul începe să fie capabil să reziste la mai mult. Dacă vrei pentru brațe : Stai pe vârfuri și te prijini cu buricele degetelor de o suprafață ( de perete spre exemplu ) și te lași ca și cum ai face flotări numai că pe verticală. Asta ajută pentru brațe.

| UnidoxTheSolutab a răspuns:

Somn!

| MonsterBunny explică (pentru UnidoxTheSolutab):

Da sunt de acord cu somnul dar e o mica problema...nu e exercitiu fizic.

| spikey1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results Eu fac din exercitiile care le face tipa asta si vreau sa zic ca au dat rezultate;)