| Lolkkk a întrebat:

Păi eu am 14 ani si m-am lăsat astăzi de fotbal pentru ca toata lumea tipa pe mine si daca nu fac ceva bine adică daca dau pase prea rapid sau daca driblez si nu dau pase, dar dau. M-am săturat de fotbal si cand stau portar tipa toții= pe mine daca nu apar si daca joc si pe teren ca oricum joc si cu din astia mari si cu din astia mici, m-am săturat. Intrebarea mea este ce naiba fotbal mai este asta? Ca eu ma las, a fost mai bună generația cealaltă sau oare sunt eu de vină? Spuneti-mi va rog?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un coleg de pe TPU mi-a starnit curiozitatea sa ma uit peste intrebarile tale. Vad ca nu numai cu parintii ai probleme ci si cu colegii, prietenii. Nu ti se pare ca tu esti problema?

| dinaprilie a răspuns:

Salut, fotbalul este un sport de echipa. Cand castiga cineva castiga echipa. Cand pierde cineva pierde echipa. Nu Mihai nu Gheorghe. ECHIPA. Trebuie sa te supui antrenorului. Daca crezi ca o poti face fa-o. Altfel, apuca-te de tenis. Acolo tu esti propriul tau sef. One man show. Succes.

| Lolkkk explică (pentru dinaprilie):

Eu zic fotbal nu la club la baza sportiva ieri 2 Daia au țipat la mine ca nu alergam eu si nici ei nu alergau oricuk

| dinaprilie a răspuns (pentru Lolkkk):

Tot aia este, doar ca fara antrenor...