| Duhovnicul a întrebat:

Mai sunt cateva zile pana la campionatul mondial de fotbal. O sa il urmariti? Cu ce echipa tineti? De ce? Ce jucatori preferati aveti? Cine credeti ca va castiga? happy

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

In mare parte, da, o sa urmaresc meciurile. Nu am o echipa agreabila, mi-as fi dorit ca nationala noastra sa fie prezenta in aceasta competitie. In materie de jucatori, il apreciez pe Messi, in conceptia mea, cel mai talentat jucator.
Evident, nu poti ramane indolent la un Lampard, Ribbery, Robben, Cristiano Ronaldo, jucatori care pot face distinctia in orice moment.

| paramore a răspuns:

Eu ma uithappysi tin cu spania si portugalia, jucatorii mei preferati sunt fernando tores si cristiano ronaldowinkingsper sa castge echipele astea, dk nu macar brazilia

| Brotacelu a răspuns:

Olanda, de cand nu mai este Romania la mondiale numai cu ei tin.
Au fost si mai ceva ca frati la euro cand s-au dat din calea noastra sa ii invingem... dar daca n-ai cu cine...

| arn64 a răspuns:

Nu, nu tin cu vreo echipa pentru. ca nu prea-mi place fotbalul si nu prefer niciun jucator pentru. si nu-mi pasa