| gAbY4Fun1 a întrebat:

Pana la ce inaltime poti face back flip sau front flip? Adica am peste 1.70 cam 1.74 1.75 sau chiar 1.76.
In fine la inaltimea asta mai am sanse pentru back flip sau front >flip?
Funda

Răspuns Câştigător
| Xtr3Me98 a răspuns:

Da inca poti. eu de ex. am 1.77-1.78 si pot sa le fac perfect fara nici o problema...

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea ci detenta!

| bcalex96 a răspuns:

Cum sa nu daca tipu asta la 2.02 m face tu de ce nu, backflip tine si de tehnica degeaba sari tu un metru in inaltime daca nu sti continuarea. https://www.youtube.com/watch?v=uT8_0Hnq4eE

| Xtr3Me98 a răspuns: