| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pe ce data o sa se joace Finala Super Cupei României 2021? CFR CLUJ vs Universitatea Craiova/ Astra Giurgiu?

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Anul viitor cred

| Invictusman a răspuns:

Pe 22 mai (sâmbăta)
Ora 20:30
Universitatea Craiova vs Astra Giurgiu e finala.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Invictusman):

Nu asta este Cupa României. Eu spuneam de SUPER CUPA ROMANIEI 2021?

| Invictusman a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Da,acum am înțeles, câștigătoarea campionatului (CFR Cluj) cu câștigătoarea cupei României, (astra sau Craiova)
FRF va stabili acesta data, eu am un feeling ca în august se va juca, și finala va fi Craiova vs CFR.
Deci în august.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Invictusman):

Eu cred ca pe la mijlocul lunii IULIE... Înainte sa înceapă sezonul viitor competițional din LIGA1! Mereu a fost așa în ultimii ani!

| Invictusman a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

E posibil, nu știu.
FRF va decide.