| Pacquiao a întrebat:

Pe ce grupe de muschi se pune accentul intr-o bataie de strada? Ideal ar fi toti muschii, dar in general care sunt ccei mai importanti? Funda pentru. raspuns argumentat! happy

2 răspunsuri:
| xproback12 a răspuns:

Pff...dragul meu băiat...intr-o lupta de strada nu muschii contează ci sa știi sa dai cu pumnii... daca tii neapărat la răspuns în principal umerii, tricepsul dorsalii, insa nu contează prea mult daca nu știi sa dai cu pumnul...îți recomant un sport ca boxul daca vrei sa știi sa te bati

| Cosmin86 a răspuns (pentru xproback12):

Dar si daca stii sa dai cu pumnul, muschii fac diferenta happy