| Georgestaff08 a întrebat:

va rog sa ma ajutati eu imi lucrez muschii acasa are ceva daca fac in fiecare zi aceleasi grupe de muschi? Voi creste in masa musculara? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Madalin01 a răspuns:

Nu trebuie sa iti lucrezi doar o grupa musculara pe zi neaparat. Poti sa iti lucrezi tot corpul in acelasi zii dar secretul e sa il lasi sa se recupereze. Asta inseamna ca daca azi te antrenezi maine nu o faci iar pentru ca iti suprasolicitezi corpul iar el cum ar trebui sa creasca? laughing intelegi? Sper ca te-am ajutat, succes!

2 răspunsuri:
| 22alex22 a răspuns:

Nu, trebuie sa-ti faci un program regulat pentru o grupa musculara in fiecare zi, nu o sa cresti in masa daca faci zilnic aceleasi exerciti ci doar in forta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru 22alex22):

Nici in forta nu cresti, cand vrei forta trebuie sa te odihnesti SI MAI MULT.

Chiar 1 grupa la 8-9 zile.