| zig123 a întrebat:

Pe ce loc credeti ca termine Chelsea sezonul asta? Au semnat jucatori buni (havertz, ziyech, etc) si cred ca 100% termina in top 3, dar nu stiu daca chiar as putea zice ca vor castiga titlul sau pe locul 2.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Au transferat super-jucatori, au fost cam cei mai activi la transferuri dintre toate echipele de top din Anglia. O sa fie un sezon tare interesant in Premier League cel care va urma. In mod normal Liverpool si City sunt si anul asta singurele care se vor bate la titlu, de departe cele mai bune loturi, United s-a intarit si ea, au pus mana pe o piesa de jucator: Donny van de beek, au reusit sa-si aseze si defensiva, il au si Fernandes care e piesa si el de jucator, Chelsea dupa cum ziceam a fost cea mai activa, a luat o gramada jucatori si pare ca Abramovich nu se va opri aici, Arsenal are si ea de asemenea o campanie de achizitii foarte bune, iar jocul din supercupa imi permite sa imi fac sperante catre un viitor destul de bun al echipei, Arteta chiar e piesa de antrenor, a demonstrat-o in atatea meciuri ca stie ce face, chiar a schimbat total fata echipei iar defensiva pare mult mai sigura de cand e el la carma echipei, avem si tineri de perspectiva, chiar va fi un sezon foarte foarte interesant, in mod normal Liverpool si City se vor bate pentru locurile 1 si 2, iar ultimele 2 locuri ale podiumului vor fi impartite intre Arsenal, United si Chelsea.

1 răspuns:
| Bruno92 a răspuns:

Pe 4 sau 5.