| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pe cine credeți ca o sa pună în funcția de antrenor principal al echipei Campioana României de 4 sezoane consecutive la rand CFR CLUJ? Argumentați răspunsurile!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca va fi ales Leo Grozavu!

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Violleta2022):

Ești în urma cu fotbalul. LEO GROZAVU a semnat prelungirea contractului și antrenor principal al echipei Sepsi Sfântul Gheorghe!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

N-am fost niciodata la curent cu fotbalul, ca-i un sport de taranoi, dar spun si eu ce aud :)
Se mai vorbeste si de Costel Galca, dar numai in presa, ca pe real nu-l vrea nimeni de la CFR Cluj, dupa cum afirma singur, ca nu a fost contactat de nimeni de la Cluj, nici macar prin intermediari.

https://www.digisport.ro/......uj-1123467